Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Japonsko – Srbsko

9.6.2021
pic

Japonskí futbalisti si medzi kvalifikačnými súbojmi na MS 2022 zavolali na prípravný zápas silné Srbsko a to bude súper z úplne inej kvalitatívnej skupiny.

Domáci v 2. fáze ázijskej kvalifikácie na budúcoročné MS v siedmich súbojoch nestratili ani jediný bod a skóre 41:1 hovorí za všetko. Naposledy porazili „najväčšieho“ konkurenta Tadžikistan (4:1) a majú pred ním 11-bodový náskok. Svoje kvality si tak musia preverovať v prípravných zápasoch. Na jeseň remizovali s Kamerunom (0:0) a porazili Pobr.Slonoviny (1:0) aj Panamu (1:0). Až v poslednom súboji nestačili na Mexiko (0:2), no na jar si opäť poradili s KĽDR (3:0). Hviezdami sú najmä strelci Minaminp zo Southamptonu a Osako z Bremenu.

Hostí sklamal posledný zápas baráže o EURO, keď na domácej pôde prehrali so Škótskom po penaltovom rozstrele. Našťastie aspoň zachránili svoju účasť v B divízii Ligy národov, keď v poslednom kole deklasovali doma Rusko (5:0). V marci výborne vstúpili do kvalifikácie na MS 2022, keď doma porazili Írsko (3:2) a remizovali s Portugalskom (2:2) a do tretice sa tešili v Azerbajdžane (2:1). V júni vycestovali do Japonska na 2 prípravné zápasy a v tom prvom remizovali s Jamajkou (1:1). Zlepšili sa až po prestávke, no za celý zápas mierili iba dvakrát priamo na bránu a to je veľmi málo.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba trikrát a vždy v prípravných súbojoch. Naposledy v októbri 2013 vyhralo doma Srbsko 2:0 a 3 roky predtým v Japonsku dokonca 3:0. Domáci sú tentoraz favoritmi, ale stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky