Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Inter Milano - Torino

20.11.2020
pic

Po štyroch zápasoch bez víťazstva, sa Inter (7.) potrebuje naladiť víťazne, lebo mu konkurenciu jednoducho ujde.  V ceste mu bude stáť FC Turín (17.), ktorý sa v posledných dvoch kolách odlepil z dna tabuľky.

Mimo pásma zostupu ho vystrelila výhra v Janove, ktorú následne nepotvrdil doma s nováčikom z Crotone (0:0), na ktoré vyslal len jednu strelu. V predchádzajúcich stretnutiach sa mu však strelecky darilo, keď okrem Janovu, strelil po dva góly aj Cagliari a Atalante, a po tri dal Sassuolu či Laziu. Jeho ofenzívu ťahá 6-gólový Belotti, po Ibrahimovičovi druhý najlepší strelec Serie A. V stredu navyše strelil víťazný gól v Bosne a Hercegovine, ktorým poslal Talianov do Final Four Ligy národov. Pod veľký tlak sa začína dostávať Inter, ktorý stráca na mestského rivala AC už 5 bodov a v LM má po troch dueloch len dva body a pred sebou šláger s Realom Madrid, ktorý potrebuje vyhrať. K dispozícii nie sú Brozovič, Kolarov, Sensi či Vecino a veľká ťarcha, tak bude znovu na pleciach Lukakua s Martinezom.

Za súčasnej situácie, by som sa tipu na jednotku radšej vyhol a miesto toho zvolil stávku oba tímy dajú gól a padnú aspoň tri. V zápasoch obidvoch tímov, padlo od začiatku sezóny najviac gólov.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky