Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Inter Milano - Real Madrid

15.09.2021 21:00
pic

Šláger stredajšieho programu bude reprízou skupinových súbojov spred roka. Dvakrát vtedy uspel Real.

Ten je so 14 trofejami rekordmanom Ligy majstrov. Minulú sezónu dokráčal do semifinále, kde vypadol s neskorším víťazom Chelsea. Inter sa z poslednej ušatej trofeje tešil pred 11 rokmi, odvtedy si skupinovú fázu zahral 5-krát a iba 2-krát z nej postúpil. Hoci v talianskej lige narušil hegemóniu Juventusu, v LM v uplynulom ročníku sklamal a v skupine skončil posledný za Realom, M’gladbachom a Šachtarom. Novú ligovú sezónu odštartoval dvomi presvedčivými triumfami. V nedeľu stratil na ihrisku Sampdorie (2:2), ale zrak upiera na súboj so španielskym gigantom. Mužstvo je v dobrom rozpoložení. Chýbať bude iba Sensi a otázny je Bastoni.

Realu nepomôžu Alaba, Bale, Jovič a Kroos. Teší však ofenzívna produktivita, v štyroch kolách La Ligy nastrieľal 13 gólov. Začína sa, tak prejavovať Ancelottiho rukopis, kedy mal „biely balet“ podobnú bilanciu práve pod jeho vedením pred 7 rokmi. Najviac žiari Benzema, ktorý už stihol streliť 5 gólov a na 4 prihrať. Výborne sa prezentuje aj Junior Vinicius a strelecký účet si otvorila 18-ročná posila Camavinga. Real sa v nedeľu naladil výhrou so Celtou Vigo 5:2.

Na San Sire nás pravdepodobne čaká ofenzívne predstavenie, kanonierov nájdeme na oboch stranách. Interu sa proti Realu veľmi nedarí, ale herne je v tejto časti sezóny na tom lepšie ako pred rokom, a tak by sa mohli v Miláne body podeliť. Tipy: Zápas 0, Zápas 02, Oba tímy dajú gól a počet gólov väčší než 2,5

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky