1.01
1000

HV 71 - Lulea

4.12.2019

HV 71 (5.) získalo 40 bodov (10-4-2-6) a jeho momentálna forma je solídna. V posledných siedmich súbojoch prehralo len jediný raz, minulý týždeň v utorok, keď doma podľahlo Örebru (4.) 1:4. Potom tím z Jönköpingu zvíťazil vo štvrtok na ľade Växjö (11.) 4:2, keď už po prvej tretine vyhrával o štyri góly a potom v sobotu zdolal doma Brynäs (10.) 4:2. Doma hrá HV 71 spoľahlivo, zvíťazilo osemkrát (6-2-0-3).

Lulea (1.) získala o 7 bodov viac ako HV 71 a v súčasnosti sa mu mimoriadne darí, keď z posledných 12 zápasov vyhralo 11 (10-1-0-1). jedinú prehru zaznamenala začiatkom novembra na ľade Växjö (11.) 1:3. V posledných troch zápasoch strelila 12 gólov, pričom dostala len dva: najprv vyhrala v Leksande (13.) 5:0, potom doma zdolala Örebro (4.) 4:1 a v sobotu zaslúžene vyhrala v Linköpingu (12.) 3:1, keď strely na bránu hovoria jasnou rečou (25:13). Vonku Lulea už päťkrát prehrala (6-0-1-4).

V tejto sezóne sa tímy stretli len jediný raz, Lulea vyhrala doma 3:2 po predĺžení. V šlágri kola sa diváci môžu tešiť na zaujímavý hokej a stávkujúci na obrovský výber stavkových príležitostí vo Fortune. Ak si stavíte čokoľvek a vyhráte, môžete si gratulovať. V posledných piatich vzájomných zápasoch padlo 4 až 7 gólov (2:3p, 2:3p, 0:4*, 2:3p, 5:2*). Stavíte si, že táto séria bude pokračovať? Rozmedzie gólov: 4-7.