Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

HSK Zrinjski Mostar - Slovan

18.08.2022 20:00
pic

Slovan síce mal s Olympiakosom na postup, ale neuspel a tak sa o účasť v skupine Konferenčnej ligy musí pobiť so Zrinjskim Mostarom.

Slovan ukázal svoju lepšiu tvár a za výkony v 3. predkole Európskej ligy proti favorizovanému Olympiakosu si zaslúži pochvalu. Napokon síce neuspel v penaltách, ale jeho výkony vonku a aj doma zniesli prísnejšie kritéria a bratislavská odveta bola naozaj elektrizujúca. Slovan sa z vypadnutia rýchlo oklepal, keď vo Fortuna lige vyhral v Poprade s Liptovským Mikulášom vysoko 5:1 a pripísal si štvrté ligové víťazstvo v rade. Vonku hrá v tejto sezóne na ihriskách súperov v pohárovej Európe dobre a ak zopakuje výkony z ostatých dvoch zápasov, tak by mal do Bratislavy viezť prijateľný výsledok.

Zrinjski však pri snahe premiérovo sa prebojovať do skupiny niektorého z európskych pohárov môže byť nepríjemný. Slovan prešiel do úlohy favorita a to by mu nemuselo vyhovovať. Majster Bosny a Hercegoviny sa navyše pred súbojom so Slovanom posilnil o dvoch hráčov, keď do tímu pribudol Moldavec Marandici a slovenským fanúšikom dobre známi Musa Zubairu, ktorý prišiel z Trenčína. Domáci po vypadnutí v 1. predkole Ligy majstrov s Tiraspolom padli do Konferenčnej ligy, kde najprv vyradili Tiranu a zuby si na nich vylámal aj Tobol.

V Mostare síce Slovan trinásť rokov dozadu v prvom zápase 2. predkola Ligy majstrov prehral 0:1, ale doma nasúkal súperovi štvorku a pohodlne postúpil. Favoritom na postup je aj tentokrát a ten by mu nemal utiecť. Z ihriska súpera by v lepšom prípade mohol viezť aj výhru, ktorá by mu pred odvetou dávala veľké šance na splnenie cieľa.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky