1.01
1000

Hertha - Hoffenheim

02.10.2022 15:30

Herthe sa dlhodobo nedarí udržať na víťaznej vlne. Pozitívne však je aj to, že v posledných troch dueloch neprehrala (1-2-0).

Po reprezentačnej prestávke bude jej rozlet chcieť zastaviť Hoffenheim, ktorý by si to rád namieril do európskych pohárov. Naopak domáci budú radi aj keď sa vyhnú baráži, ktorá ich v poslednom ročníku udržala v BL. Hoffenheim pred prestávkou vybojoval bod s rozbehnutým Freiburgom a oddychoval na štvrtom mieste. Hertha bude bojovať o prvú domácu výhru v tomto ročníku a rada by napodobnila zápas z minulej sezóny, keď na Olym.Štadióne prevalcovala Hoffenheim 3:0 a ukončila zlú sériu proti TSG (0-2-3). Jej šance zvyšuje aj fakt, že hostia z ostatných 7 zápasov mimo vlastné ihrisko vyhrali len raz (1-1-5). Jazýčkom na váhach by mohol byť Andrej Kramarič, ktorý v drese Hoffenheimu nastrieľal proti Herthe už 9 gólov a neprehral žiadny vzájomný duel kedy skóroval (5-2-0). TIP 0