Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Heerenveen - Waalwijk

14.1.2021
pic

Osme miesto Heerenveenu je len zásluha výbornej formy z úvodu sezóny. Aktuálne sa nachádza v obrovskej kríze keď nevyhral už osem zápasov v rade (0-4-4) a trikrát za sebou neokúsil chuť víťazstva, keď nebodoval s... 

Heraclesom (1:2), v Rottedame s Feyenoordom 0:3 a ani v Sittarde s Fortunou 1:3. Čisté konto si udržal len jedenkrát z ostatných dvanástich zápasov.  Ešte horšie sú však na tom hostia, ktorí prehrali posledné štyri zápasy a od barážového 16. miesta ich pred aktuálnym kolom delili len dva body.  Waalwijk má suverénne najslabšiu ofenzívu celej ligy, keď v pätnástich kolách strelil len 13 gólov, o tri viac ako najlepší strelec domácich Henk Veerman. Hostia ako jediný tím v Eredivisie vonku ešte neremizovali (2-0-5) a Heerenveenu sa to na domácej pôde stalo len raz (3-1-3). Domáci budú mať k dispozícii kompletný káder na rozdiel od hostí, ktorým sa vykartoval Anita a zranení sú El Haddouti a John. Posledný vzájomný duel síce skončil nerozhodne, ale štyrikrát predtým bol víťaz Heerenveen a na toto obdobie by mal nadviazať a prerušiť tak viac ako dvojmesačné čakanie na víťazstvo.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky