Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Griekspoor T. - Fognini F.

27.06.2022 15:15
pic

Tallon Griekspoor (53.) sa pred Wimbledonom prezentoval v dobrej forme a mohol by to využiť na premiérový prechod cez 1. kolo na trávnatom grandslame, kde ho čaká Fabio Fognini (62.).

Holanďan odohral v tejto sezóne na tráve deväť zápasov a šesť z nich dokázal vyhrať. Prezentoval sa výbornou hrou na vlastnom servise a pred štartom Wimbledonu postúpil do štvrťfinále turnaja na Malorke. Na tretí pokus tak má šancu dostať sa cez 1. kolo tretieho grandslamu roka, čím by na štvrtom turnaji veľkej štvorky po sebe postúpil do 2. kola. Práve Fogniniho zdolal v tomto roku v 1. kole na Australian Open hladko 3:0 a favoritom je aj tentokrát.

Fognini odohral svoj posledný súťažný zápas pred viac ako mesiacom, kedy v 2. kole na French Open skrečoval za nepriaznivého stavu 0:2 na sety zápas s van de Zandschulpom (26.). Odvtedy sa na kurte neobjavil a do Wimbledonu tak prišiel bez jediného zápasu na tráve, čo by mohla byť jeho veľká nevýhoda. Fognini to však so zápasovou praxou pred štartom turnaja v All England Clube nidky nepreháňal a aj napriek tomu tu cez 1. kolo neprešiel len dvakrát a jeho najlepším výsledkom je 3. kolo, ktoré tu uhral šesťkrát. Na antukára to nie je zlá bilancia, ale ak zoberieme do úvahy jeho pokročilý tenisový vek, mesačný herný výpadok a žiadny odohraný zápas na tráve v tomto roku, tak nám vychádza, že opodstatnene je favoritom tohto zápasu jeho súper.

Griekspoorovi by jeho početná zápasová dávka na tráve pred štartom Wimbledonu mala pomôcť a pokiaľ Fognini nevytiahne z talóne nejaký tromf, tak z postupu by sa mal tešiť Holanďan, ktorý by mal súperovi dovoliť maximálne set. Sety handicap Griekspoor -1,5 1.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky