Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Granada - Valladolid

21.11.2020
pic

Domáci získali z ôsmich zápasov výborných 14 bodov, zaradili sa medzi najlepších a okrem toho sú úspešní aj v Európskej lige. Hostia sú úplne na chvoste a to by sa nemalo zmeniť ani po tomto súboji.

Granada v tomto ročníku utrpela debakel v prvom zápase vonku s Atl.Madridom (2.) 1:6, ale ďalšiu prehru si pripísala až v poslednom kole na pôde lídra zo San Sebastianu (1.) 0:2. Doma však hrajú veľmi úspešne a k prvým trom víťazstvám pridali v poslednom domácom vystúpení prvú bodovú stratu, keď s Levante (17.) iba remizovali 1:1. Ospravedlnením nie je ani fakt, že hrali od 16. minúty bez vylúčeného Gonalonsa. Ten si svoj trest odpykal a dnes bude opäť platným hráčom, podobne ako uzdravení Puertas, Soldado či Vallejo

Hostia sú zatiaľ najslabším tímom ligy, veď v deviatich dueloch uhrali iba 6 bodov za 3 remízy a jediné víťazstvo. To sa im podarilo v poslednom kole, keď doma porazili Bilbao (14.) 2:1. Vonku získali jediný bod za remízu v Huesce (18.) 2:2, no okrem toho na súperových trávnikoch nezískali ani bod a pri troch prehrách nestrelili ani gól. V mužstve chýba zo základnej zostavy už iba R. García.

Vo vlaňajších vzájomných zápasoch mala navrch Granada, ktorá vonku remizovala 1:1 a doma vyhrala 2:1. Pred sezónou sa stretli v prípravnom zápase a Valladolid vyhral vysoko 3:0. V súťažných zápasoch Granada doma trikrát za sebou porazila svojho súpera. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky