Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Granada – Alavés

02.12.2022 21:30
pic

V piatkovom zápase 18. kola španielskej 2. ligy narazia na seba dvaja vlaňajší prvoligisti. Granade sa proti Alavésu darí, no ten doteraz prehral iba raz.

Domáci sa vlani rozlúčili s elitnou spoločnosťou po nezdare v poslednom kole. vypadli z najvyššej súťaže, o čom rozhodlo až posledné kolo. „Trauma“ sa preniesla aj na úvod 2. ligy a aj preto figurujú „až“ na 8. priečke. Najmä vonku je to veľká bieda a s piatimi dovezenými bodmi sú tretí najslabší. Na svojom trávniku však dominujú a v ôsmich zápasoch stratili body iba pri dvoch bezgólových remízach Huescou (10.) a Levante (4.) 0:0. V poslednom kole prehrali na trávniku Leganes (11.) 0:1, keď bol už v 3. minúte vylúčený brankár Raúl Fernández a musí oddychovať na tribúne.

Hostia sa v nižšej lige zorientovali podstatne rýchlejšie a v prvých 17-ich kolách prehrali iba raz na trávniku Burgosu (3.) 0:3. Práve vonku im to tiež príliš nejde, aj keď nebodovali iba pri spomínanej jedinej porážke. Z posledných dvoch výjazdov vydolovali iba po bode na štadióne Santanderu (17.) 1:1 a aj v Eibare (7.) 0:0. V oboch dueloch iba raz mierili do priestoru brány a bol z toho jediný gól. Tentoraz ich čaká ešte o poznanie ťažší súper a s ďalšou remízou by boli určite spokojní.

V oboch vlaňajších vzájomných zápasoch sa tešila Granada, ktorá vyhrala všetky štyri doterajšie súboje na vlastnom trávniku. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Oba tímy dajú gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky