Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Gl.Rangers – Sparta

25.11.2021 21:00
pic

Priamy súboj o postup do jarnej časti Európskej ligy. Rangers a aj Sparta majú štyri body. Prvý duel vyhrala Sparta a preto jej stačí aj remíza, aby si spravila významný krok k druhej priečke. Ak vyhrá v Glasgowe, postup má v suchu. Ak však vyhrajú Škóti, môžu  otvárať šampanské.

Nebude to iba obyčajný duel. Dôvodom je jarný súboj Rangers so Slaviou, konflikt Kamaru s Kudelom. To malo pokračovanie aj teraz na Sparte, kde mohli byť prítomné iba deti. Tí pískali na Kamaru, čo Škóti považovali za rasizmus. Nakoniec UEFA dala pravdu pražskému tímu, čo v Glasgowe zniesli veľmi ťažko….

Na Ibrox Parku sa očakáva búrlivá atmosféra, na ihrisku sa bude iskriť. Červená karta je takmer istá…

Sparta skupinovú fázu Európskej ligy začala slušne, no dve prehry s Lyonom ju vrátili na zem. Ani aktuálna forma pražského tímu nie je najlepšia. Prehrala posledné dva súťažné zápasy vonku a to so skóre 0:7! V nedeľu Sparta vybuchla na ihrisku Slovácka. Obranu mala katastrofálnu a práve ju bude musieť mať v Glasgowe istú.

Českým klubom sa vonku v európskych pohároch nedarí. Prehrali až desať z posledných dvanástich. Hosťom nepomôžu Höjer, Juliš, Plidar, Souček a Čelustka.

Generálka na štvrtkový duel nevyšla ani Rangers, ktorý v semifinále Ligového pohára padli doma 1:3.  Na lavičke domácich už nesedel Stevem Gerrard, ktorý sa stal koučom Aston Villy. Nahradil ho bývalý hráč ,,Jazdcov” Van Bronckhorst, ktorý bude mať premiéru práve proti Sparte.

Rangers má v Európskej lige na domácom ihrisku slušnú bilanciu, Prehral iba jeden duel z posledných jedenástich. Na druhej strane na jeseň v súťažných dueloch na Ibrox Parku vyhral iba osem zápasov zo štrnástich.

Zvoľte si typy stávok.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky