Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Gil Vicente FC – Pacos Ferreira

08.08.2022 21:15
pic

V pondelkovej dohrávke 1. kola portugalskej ligy si vlani úspešné Gil Vicente zmeria sily s Pacosom Ferrera a rozhodnúť by mohlo vlastné prostredie.

Domáci v minulej sezóne skončili trochu nečakane na skvelom 5. mieste a vďačia tomu najmä parádnym výsledkom na trávnikoch súperov. Aj keď z posledných štyroch výjazdov priniesli iba jediný bod pripísali si ich až 27. Na vlastnom štadióne o tri menej, ale napriek tomu si vybojovali účasť v Konferenčnej lige. Vo štvrtok do nej vstúpili remízou na trávniku FC Riga (1:1) a v odvete im stačí akákoľvek výhra. Nepríjemnosťou je odchod najlepšieho hráča Diasa Lina (Valencia), ktorého góly by mal nahradiť Uruguajčan Boselli.

Hostia vlani nezvládli záver sezóny, keď z piatich zápasov uhrali iba 2 body a neobhájili 5. miesto z predvlaňajška. V príprave porazili Santa Claru (1:0), ale s Moreirense aj Rio Ave sa rozišli bez gólov a v generálke dokonca nestačili na Vizelu (1:2). Mužstvo opustila brankárska jednotka Andre Ferreira (Granada) a okrem navrátilcov z hosťovania by mohli byť posilami Arthur Sales (Lommel), Holsgrove (Celta Vigo) prípadne Nigel (Eindhoven), ale tí sa v prípravných zápasoch neobjavili.

Vo vzájomných zápasoch to býva veľmi vyrovnané. Gil Vicente štyrikrát za sebou neprehralo, ale zároveň na vlastnom trávniku tri ročníky nevyhralo. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky