Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Gent - Omonia Nic.

18.08.2022 20:30
pic

Gent ukázal v prvých štyroch kolách domácej ligy veľmi solídnu ofenzívnu silu a je zatiaľ neporazený. Na Cypre sa na prvé kolo čaká, Omonia cez víkend podľahla v Superpohári Apollonu.

Gent skončil v minulej sezóne na solídnom piatom mieste. V play-off hral v štvorčlennej skupine, kde mali za ciel skončiť najlepšie, konečná piata priečka im zabezpečila postup do EL. Veľmi solídne vstúpili do novej sezóny, keď v úvodných štyroch kolách neprehrali. Vďaka dvom výhram a remízam majú na konte osem bodov a sú na štvrtom mieste. Aktuálne majú zraneného ich TOP strelca z minulej sezóny (Tissoudali) a v lete tak priviedli aj útočníka Cuypersa. Ten už stihol dať tri góly a pridal aj jednu asistenciu. Zaujímavé je, že vo všetkých štyroch zápasoch dali aspoň po góle obe strany. 

Na strane druhej máme víťaza cyperského pohára, ktorý určite bude v tejto sezóne mieriť vyššie (v lige skončili až siedmi). V Superpohári boli pred zápasom s Apollonom dokonca miernym favoritom, samotný priebeh bol však jasne v réžií úradujúceho majstra (2:0). V lete sa posilnili o zaujímavé posily. Naposledy prišla dvojica práve z belgickej ligy. Na trvalý prestup prišiel útočník Lamkel Ze a ako voľný hráč prestúpil záložník Bezus, štyri sezóny pôsobiaci práve v Gente.

Domáci by mali v tomto zápase vyhrať, ťažko ale odhadovať aktuálnu pripravenosť Omonie. Stávkujúcim preto odporúčame staviť na góly. Odporúčame hranicu "Viac ako 2.5".

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky