Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Fulham - Liverpool

06.08.2022 13:30
pic

Fulham je späť medzi elitou! Vypadne opäť z Premier League, alebo prekvapí väčšinu fanúšikov a udrží sa medzi elitou? Na úvod privíta vicemajstra z Liverpoolu.

Sezóna ešte ani nezačala a "Chalupári" sú už mnohými odpisovaní. Nováčikovia to nemajú jednoduché, veď rozdiel medzi kvalitou Championship a Premier League je obrovský. Famóznu rekordnú sezónu má za sebou Mitrovič, ktorý len v lige dal v rámci minulej sezóny 43 gólov. V 46 zápasoch získali 90 bodov a súperom dali 106 gólov. Suverénne tak mali najlepší útok v lige, v obrane to ale tak skvelé vždy nebolo. Toto leto už priviedli záložníka Palhinhu či Pereiru. Útok posilnil hosťujúci Solomon, obranu Mbabu a bránku Leno. Ten, pravdepodobne, vytlačí z pozície jednotky nášho Mareka Rodáka. V príprave mal Fulham striedavé výsledky. 

Na strane druhej máme čerstvého vicemajstra, ktorý bol na konci minulej sezóny veľmi blízko titulu, no City sa postaralo o famózny obrat proti Aston Ville. Liverpoolu tak nestačilo ani 92 bodov (skóre 94:26). V lete z tímu odišiel Mané. Jeho odchod je určite veľkou stratou, avšak opačným smerom putoval útočník Nunez, či mladý záložník Carvalho. Liverpool už stihol vyhrať Community Shield, keď zaslúžene porazil Man City (3:1). Gólovo sa presadil aj spomínaný uruguajský útočník.

Liverpool mal v posledných 10 ligových zápasoch vonku bilanciu 7-2-1. Fulham takmer určite v prvom kole pocíti nesmierne silnú ofenzívu súpera. Stávkujúcim odporúčame staviť na "Polčas/zápas: 2/2". Skúste si aj náš Betbuilder tip: 

Náš BETBUILDER tip:

    - Zápas: Liverpool

    - Tím p.rohov: Liverpool Viac ako 6.5

    - Strelec gólu: Luis Diaz

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky