Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Frosinone – Cagliari

27.11.2022 15:00
pic

V talianskej 2. lige kraľuje v tomto ročníku Frosinone. Svoju 6-zápasovú víťaznú sériu sa nechystá ukončiť, ale vlaňajší prvoligista z Cagliari si príde aspoň pre bod.

Domácim to ide parádne a s náskokom piatich bodov sú na čele tabuľky. Zásluhu na tom má najmä ich parádna šnúra 6-ich víťazstiev a k tomu úžasná bilancia na vlastnom štadióne. V šiestich vystúpeniach pred zrakmi svojich divákov nestratili ešte ani bod a aj skóre 10:0 hovorí jasnou rečou, kde je ich najväčšia zbraň. Naposledy však príliš nepresvedčili v súboji s poslednou Perugiou (20.) 1:0 a po celkom vyrovnanom priebehu boli radi, že neprišli o prvé body.

Hostia mali patriť medzi najväčších kandidátov na postup medzi elitu, ale to sa ani zďaleka nenaplnilo. V prvých piatich kolách si síce pripísali na svoje konto 3 víťazstvá, ale odvtedy už len jediné doma s Bresciou (7.) 2:1. Vzápätí prehrali v Talianskom pohári v Bologni (0:1) aj v lige v Ascoli (9.) 1:2 a v posledných troch kolách trikrát remizovali. Najbližšie mali k trom bodom vonku so Südtirolom (8.) 2:2, ale inkasovali v 4. minúte nadstaveného času.

Vo vzájomných zápasoch na seba narazili v Serie A v sezóne 2018/2019 a po remíze 1:1 vo Frosinone vyhral Cagliari v odvete 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky