Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Freiburg - Frankfurt

25.01.2023 20:30
pic

Podľa poradia v tabuľke sa bude hrať šláger 17. kola vo Freiburgu. Ten utŕžil cez víkend poltuctový debakel a v súboji s Frankfurtom ho čaká viac ako ťažký zápas.

Domáci si užívali dlhú prestávku vrátane Vianoc aj Silvestra na parádnom 2. mieste za majstrovským Bayernom. V príprave si zahrali so švajčiarskymi prvoligistami , ale ako sa zdá, príliš im to neprospelo. V generálke rozstrieľali Hamburg (6:2), ale v prvom súťažnom zápase roku 2023 úplne pohoreli vo Wolfsburgu (7.) 0:6. Z deviatich streleckých pokusov mierili iba raz do priestoru brány a to je veľká mizéria. Doma majú na konte 4 víťazstvá za sebou a  bilanciu 7-1-1, pričom inkasovali iba 5 gólov. Po Sallaiovi vypadol zo zostavy aj Grifo pre chorobu a jeho účasť je viac ako otázna.

Eintrachtu sa darilo už pred prestávkou, aj keď „rozlúčková“ remíza v Mainzi (12.) 1:1 nebola úplne podľa jeho predstáv. Na prípravu vycestoval do Japonska a záver strávil v Dubaji dvomi zápasmi s Poznaňou (2:2, 1:0). V sobotu mu vyšiel aj návrat na ligové trávniky, keď doma zdolal rozdielom triedy posledné Schalke (18.) 3:0. Na trávniku však nebo vidieť žiadny rozdiel výkonnosti iba v zakončení. Tentoraz by taký výkon nemusel stačiť. K tomu sa zranil Ebimbe a bude chýbať spolu s Pellegrinim.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy tešil Freiburg z víťazstva 2:1 vonku, ale predtým doma prehral 0:2. Predvlani aspoň remizoval a teraz ho čaká navyše aj priamy súboj o 2. priečku. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól-minúta 28+.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky