Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Florida - Tampa Bay

07.02.2023 01:07
pic

Po floridskom víkendovom Zápase hviezd sa opäť rozbieha NHL a tá nám ponúkne súboj floridských rivalov Panthers a Lightning.

Florida v minulej sezóne vyhrala základnú časť, ale v prebiehajúcom ročníku bude mať čo robiť, aby sa prebojovala do play-off. Po fáze, kde domáci zbierali dosť bodov prišla séria troch prehier, ktorá im v tomto smere veľmi nepomohla a tak posledná výhra nad lídrom súťaže z Bostonu tímu isto pomohla. Proti Bruins navyše „panteri“ trikrát dotiahli jednogólové manko, aby napokon uspeli po predĺžení. Doma tak vyhrali štyri z ostatných piatich zápasov a teraz budú dúfať, že prelomia sériu siedmich porážok s Tampou v rade. Chýbať by mali brankári Bobrovskij s Knightom a krídelníci Hornqvist s Duclairom.

Tampe sa v poslednom čase darí, keď na ľad Panthers prichádza po sérii troch domácich výhier a celkovo dokázala vyhrať až osem z ostatných desiatich zápasov a všetko v riadnom hracom čase. Výbornú sériu však predelili dve pomerne vysoké prehry na kanadskej pôde, keď Lightning najprv prehrali 3:5 v Edmontone a následne 3:6 s Calgary. V floridskej aréne však vyhrali štyrikrát v rade a zdá sa, že ich rival im ako súper v poslednom čase vyhovuje. Dobrou správou pre hostí je aj zdravotný stav tímu a je možné, že na Panthers vykorčuľuje Tampa v plnej sile.

V domácich zápasoch Floridy padá v poslednom čase veľa gólov a to isté sa dá povedať aj o súbojoch Tampy vonku. Ich prvé dve vzájomné konfrontácie v tejto sezóne však priniesli menej ako 5,5 gólu. Hlavne domácim pôjde o dôležité body a tak by ani tretí stret týchto tímov nemusel priniesť gólové hody. Skúsil by som stávku na menej ako 7 gólov.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky