Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Florida - Pittsburgh

15.10.2021 01:05
pic

Pittsburgh pokazil Tampe slávnostný deň a presunul sa neďaleko znechutiť vstup do sezóny ďalšiemu tímu z Floridy.

Florida je možno zbytočne trošku podceňovaná, keď v minulej sezóne získali viac bodov v základnej časti iba tri tímy, ale v play-off mali Panthers smolu, že hneď v úvodnom kole narazili na Tampu. Vyraďovacia časť je však pre tento klub nočnou morou od postupu do finále v roku 1996, keď následne už ani jednu zo šiestich sérii play-off nedokázali vyhrať. V ofenzíve však Florida disponuje obrovskou silou a dalo by sa to doslova nazvať pretlakom. Už tak silná ofenzíva bola pred sezónou doplnená o Reinharta, Mamina, talentovaného Lundella či veterána Thorntona. Horšie by to však mohlo byť s obranou, ktorá sa oslabila o produktívneho Yandlea a v klube skončil aj Stralman. Veľa bude záležať aj od výkonov brankára Bobrovského, od ktorého sa skrz jeho vysoký kontrakt očakáva viac ako predviedol v minulej sezóne. V závere prípravy síce Florida dvakrát podľahla Tampe, ale dovtedy Panthers len vyhrávali. Vážnejšie zdravotné problémy ma aktuálne len Acciari a otázne sú štarty Bennetta a Connautona.

Pittsburgh už síce medzi najväčších favoritov na zisk Stanleyho pohára nepatrí, ale stále s ním treba počítať. Penguins totiž disponujú skúseným tímom, čo sa v play-off vždy hodí a tak sa do neho už len treba dostať a v ňom sa môže stať čokoľvek. Minimálne v úvodných zápasoch sa však hostia musia vysporiadať s absenciou Crosbyho, ktorý by mal byť mimo do konca októbra, do decembra bude chýbať Malkin, Guentzel sa zotavuje po Covide a rovnaký problém má aj Aston-Reese. Aj napriek tomu však Pens vy prvom zápase novej sezóny vyhrali na ľade obhajcu trofeje Tampy Bay 6:2. Novými tvárami v tíme sú útočníci Heinen, Simon a McGinn a prišiel aj brankár Lindberg, ktorý však zrejme začne sezónu na farme. Naopak klub opustili McCann, Tanev a Ceci. Záver prípravy hosťom vyšiel a tí si formu preniesli aj do ostrej sezóny.

V minulom ročníku sa Florida s Pittsburghom nestretla. V ich prvom vzájomnom zápase tejto sezóny neočakávam nudu a zrejme sa bude načo pozerať. U mňa ma o niečo viac dôvery Florida, ktorá by v tomto súboji mala brať dva body.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky