Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Florida - Dallas

15.01.2022 01:05
pic

Florida sa preťahuje s Tampou Bay o čelo tabuľky vo Východnej konferencii. Suverénne najlepší domáci tím by si mal poradiť aj s nebezpečným Dallasom.

„Panteri“ vyhrali po skončení prerušenia NHL štyri zápasy za sebou a svoju víťaznú sériu prerušili vonku práve na ľade Dallasu (5:6p). Vzápätí však vyhrali dôležitý súboj v Caroline (4:3p) a naposledy opäť využili výhodu domáceho prostredia v zápase s Vancouverom (5:2). Práve na svojom štadióne sú suverénne najúspešnejším tímom celej NHL, veď z 22-och duelov vyťažili až 38 bodov a prehrali iba trikrát. K tomu strelili neuveriteľných 99 gólov, čo predstavuje v priemere až 4,5 gólu na zápas. Kvôli Covidu 19 si ešte nezahrá Hornqvist, ale Marchment by to už mohol stihnúť.

„Hviezdy“ urputne bojujú o účasť vo vyraďovacej časti a o vyššie priečky ich pripravili katastrofálne výsledky na ľadoch súperov. Z 15-ich výjazdov získali iba 9 bodov a menej ich má vonku iba najslabší Montreal. V posledných šiestich dueloch sa tešili päťkrát z víťazstva na vlastnom štadióne a jediný duel vonku samozrejme prehrali so St.Louis (1:2). Bola to ich už 5. porážka vonku za sebou a k tomu sa pridali problémy s Covidom 19. Ten vyradil brankársku jednotku Holtbyho aj ruskú dvojicu Gurianova s Radulovom, ktorý už nehrali ani v poslednom zápase so Seattle (5:2).

Vo vzájomných zápasoch sa vlani presadila Florida v šiestich a z dvoch prehier bola jedna až po predĺžení. V tejto sezóne vyhrala domáci súboj jednoznačne 6:3 a aj vonku obidvakrát bodovala. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1.tím, že dosiahne viac ako 3,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky