Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Fiorentina - Twente Enschede

18.08.2022 21:00
pic

Fiorentina sa po šiestich rokoch vracia do pohárovej Európy a nato aby si zahrala skupinu Konferenčnej ligy potrebuje zdolať rozbehnuté Twente.

Fiorentina v zime predala svojho elitného útočníka Vlahoviča a v lete definitívne odišiel aj Chiesa a tak museli prísť aj náhrady. Veľa sa očakáva od obrancu Doda, defenzívneho stredopoliara Mandragoru a hlavne útočníka Joviča, ktorý pri svojej premiére v súťažnom zápase za Fiorentinu strelil gól a to pri domácom víťazstve 3:2 nad Cremonese. Twente však má v nohách oveľa viac súťažných zápasov a pre mužstvo z Florencie môže byť viac ako nepríjemným súperom. Fiorentine by v prvom zápase mal chýbať iba stredopoliar Castrovilli.

Tím z Enschede vyzerá v úvode sezóny viac ako dobre a zatiaľ má na konte štyri víťazstvá. V Eredivisie vo dvoch zápasoch neinkasovalo a v generálke na súboj v play-off Konferenčnej ligy rozobralo doma Sittard (3:0). V 3. predkole KL zase Twente nedalo šancu Čukaričkám, ktoré zdolalo v oboch súbojoch s celkovým skóre 7:2. Kvalitná práce trénera Jansa tak prináša ovocie a v tejto sezóne sa Enschede definitívne môže vrátiť medzi holandskú špičku. Či z toho bude aj účinkovanie v skupine Konferenčnej ligu ukáže až dvojzápas s Fiorentinou. Tá si musí dávať pozor predovšetkým na nové ofenzívne akvizície Twente Tzolisa a Vlapa.

Fiorentina je síce favoritom na postup, ale Twente by som dopredu nezatracoval. Vo Florencii sa očakáva výhra domáceho tímu, ale ja by som uprednostnil stávku, že sa strelecky presadia obe mužstvá.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky