Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby nebude dnes od 22.00 do 23.00 hod. dostupná platobná brána UniCredit banky. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Feyenoord - Sparta Rotterdam

16.10.2020
pic

V Holandsku je na programe 108. rotterdamské derby, keď v dobrej forme hrajúci líder tabuľky Feyenoord privíta v úvodne nového ročníka viac ako nevýraznú predposlednú Spartu.

Feyenoord má vo vzájomnej bilancii so svojim mestským rivalom výrazne navrch a oveľa lepšie je na tom aj v úvode nového ročníka Eredivisie. Domáci zatiaľ stratili body len v jednom zápase, keď doma remizovali s Twente a mužstvo svojimi gólmi zatiaľ ťahá kapitán Berghuis, ktorý má na svojom konte už šesť presných zásahov. Káder má celkovo slušnú silu a môže zamiešať karty aj v boji o titul. Trénera domácich však aktuálne trošku trápi maródka, keď mimo hry je pätica hráčov, keď najnovšie na listinu zranených pribudol aj slovenský forward Róbert Boženík, ktorý utrpel únavovú zlomeninu nohy v reprezentačnom zápase proti Izraelu.

Na druhej strane Sparta Rotterdam sa v úvode trápi, keď prvý bod získala až v štvrtom kole, v ktorom sa dokonca po prvýkrát v novej sezóne presadila aj strelecky. Zápas s Alkmaarom by však mohol byť obratom k lepšiemu. Sparta totiž prehrávala s AZ 0:4 po prvom polčase a to ešte hostia nepremenili penaltu na 5:0, ale v druhom dejstve dokázali domáci vyrovnať na 4:4 a stali sa tak iba druhým mužstvom v histórii Eredivisie, ktoré prehrávalo 0:4 a napokon nevyšlo bodovo naprázdno.

Favorit je však jasný, aj keď sa hovorí, že derby ho nemá. V tomto prípade by mala zvíťaziť kvalita nad bojovnosťou a my sa prikláňame ku kombinovanej stávke, že domáci vyhrajú a padnú aspoň dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky