Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby systému nebude od 24. septembra 22.00 hod. do 25. septembra 03.00 hod. k dispozícii platobná brána UniCredit banky. V tomto čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty. Ďakujeme za pochopenie.

Ferencváros - Din.Zagreb

15.9.2020
pic

Šanca na vendetu. Aj tak by sa dal nazvať súboj Ferencvárosu s Dinamom Zagreb. Práve chorvátsky majster totiž vlani odstrelil toho maďarského z Ligy majstrov a stalo sa tak v 3.predkole, v ktorom sa stretávajú aj teraz. Tentokrát sa však bude rozhodovať v jedinom zápase.

Práve domáci duel však vlani Ferencváros absolútne nezvládol, keď po remíze 1:1 na Maksimire, nedokázal na dobrý výsledok nadviazať aj pred vlastným publikom a Dinamo po jasnej výhre 4:0 putovalo ďalej. Navyše tentokrát sa Fradi nemôže spoľahnúť ani na svojich divákov a aj v tom vidíme miernu výhodu Dinama. Ferencváros však za posledné roky ušiel veľký kus cesty, za čo bol odmenený obhajobou titulu a vlani aj prienikom do skupiny Európskej ligy, kde nemal ďaleko k postupu. Káder je kvalitný, pred sezónou doplnený o niekoľkých hráčov a už postup cez Djurgarden (d) a hlavne Celtic (v) nasvedčuje tomu, že má svoju silu.

Dinamo však má ostrieľané mužstvo, ktoré jasne dominuje v domácej lige a tento klub je už pravidelným účastníkom základných skupín európskych pohárových súťaží. Vlani získalo Dinamo v základnej skupine Ligy majstrov 5 bodov. V 2.predkole prešli Chorváti cez CFR Cluj a to aj napriek tomu, že od 52.minúty boli oslabení o jedného hráča a gól na 2:2 inkasovali v 93.minúte. Ani to ich však nezlomilo a napokon sa im šťastena priklonila v penaltovej lotérii. V generálke na Ferencváros vyhralo Dinamo v derby na pôde Hajduku 2:1 a tak je nálada v tíme viac ako dobrá.

Chorvátsky klub má viac skúseností s podobnými zápasmi, ktoré už neraz zvládol a o jeho sile svedčí aj postup cez Cluj po takom priebehu, aký bol. Ferencváros je na vzostupe a určite nepredá kožu lacno, ale my dávame o niečo väčšie šance na postup hosťom.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky