Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ferencváros – Shamrock Rovers

18.08.2022 18:30
pic

Sklamaný Ferencváros privíta írskeho majstra Shamrock Rovers. Kvalita je na strane maďarského tímu, no rozhodne sa na ihrisku.

Vo Fradi boli šokovaní domácou prehrou s Karabachom a vypadnutím z Ligy majstrov. Dokonca objavili sa hlasy, že to bude stáť hlavu trénera Čerčesova. Tím sa rehabilitoval vysokým víkendovým víťazstvom nad Fehérvárom. Domáci tréner chce vidieť počas štvrtkového celého zápasu dominanciu celého tímu. Nie iba polčas, ako to bolo v minulých dueloch. Kvôli televíznemu prenosu sa bude hrať už od 18.45, pri teplote 38 stupňov Celzia. Domáci sa pripravovali aj na to. Fradi budú chýbať Thelander, Zachariassen a Samy Mmaee. Ferencváros v súťažnom zápase pred vlastnými divákmi naposledy remizoval vo februári. Posledné dva domáce zápasy v Lige majstrov - proti Slovanu a Karabachu – prehral. Jeden z najlepších hráčov zeleno – bielych Tokmac v tejto sezóne ešte neskóroval. Zmení sa to teraz?

Íri majú skvelý rok. Vedú v domácej lige (hrá sa systémom jar – jeseň) a už teraz je isté, že na jeseň budú hrať v skupinovej fáze. V histórií klubu sa to stane iba druhýkrát. Uvidí sa, či v Európskej, alebo v Konferenčnej lige. Duel proti Ferencvárosu berú ako bonus v úspešnom európskom ťažení. Keďže minulý rok iba tesne vypadli so Slovanom a pred pár týždňami dokonca Fradi prehral so slovenským majstrom, Íri veria v úspech aj proti maďarskému tímu. Ich základným pilierom je obrana, v posledných ôsmich súťažných zápasoch dostali iba štyri góly. Pre štrajk letiskového personálu v Dubline sa stredajší odlet írskeho tímu skomplikoval a poriadne sa predĺžil.

Hodnota kádra Ferencvárosu je 40,35 milióna eur, Shamrocku iba desatina toho.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky