Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

FC Zürich - Linfield

11.08.2022 19:00
pic

Švajčiarsky majster FC Zürich síce nepochodil v kvalifikácii Ligy majstrov, ale v Európskej lige má už postup v súboji so severoírskym Linfieldom takmer vo vrecku.

Domáci vstúpili do európskych pohároch po viac ako troch rokoch, ale vyrovnané zápasy s FK Karabachom (2:3v, 2:2p d) zakončili neúspešným predĺžením na vlastnom štadióne. Oveľa lepšie dopadli v 1. zápase Európskej ligy, keď priviezli z Linfieldu (2:0) dvojgólové víťazstvo a odveta by mala byť formalitou. V Ligovú súťaž však začali katastrofálne a po štyroch dueloch sú s jediným bodom na dne tabuľky. Aj v nedeľu prehrali doma so Sionom (0:3), no viaceré opory šetrili sily na lavičke.

Hostia sú v Severnom Írsku štyri sezóny za sebou nepremožiteľní, ale na úspechy v európskych pohároch je to zatiaľ málo. V tohtoročnej kvalifikácii Ligy majstrov vyradili aspoň waleský TNS (0:1v, 2:0p d). V 2. kole ešte nečakane porazili na vlastnom štadióne Bodö Glimt (1:0), ale v odvete sa museli hanbiť po debakli 0:8. Prepadli sa do Európskej ligy, ale po domácej prehre s FC Zürichom (0:2) to vyzerá, že play-off si zahrajú iba v Konferenčnej lige. Po treste sa vráti do zostavy aspoň Millar.

Vo vzájomných zápasoch to bolo pred týždňom vcelku vyrovnané, ale v odvete by Linfield nemal na súpera stačiť. Stávkujúcim radíme vsadiť na Zápas/počet gólov 1/+2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky