Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

FC Zürich - Hearts

18.08.2022 19:00
pic

V rámci finále play-off o postup do skupinovej fázy EL nás čaká viacero zaujímavých duelov. Miernym favoritom na postup z tejto dvojice je švajčiarsky celok.

FC Zürich síce v minulej sezóne prehral posledné dva ligové zápasy, avšak napriek tomu sa stal suverénnym majstrom. Po 36 kolách mal na konte 76 bodov, druhý Bazilej mal len 62 bodov. Ako majster postúpil do kvalifikácie LM, kde v druhom predkole narazil na Karabach. Podľa očakávaní sme videli vyrovnané duely, úspešnejší bol ale napokon tesne tím z Azerbajdžanu (celk.skóre 5:4). Po preradení do EL narazili na severoírsky Linfield. Kvalita tohto tímu bola výrazne horšia a majster zo Švajčiarska jasne zvíťazil (celk.skóre 5:0). Zdrvujúco zlý bol ale ich úvod do novej ligovej sezóny, kde majú po piatom len dva body (skóre 1:10) a sú na poslednom desiatom mieste.

Na strane druhej máme škótsky celok z Edinburghu, ktorý sa v minulej sezóne dostal do finále škótskeho pohára, kde až po predĺžení podľahli Rangers. V lige boli podľa očakávaní ďaleko za dvojicou Rangers/Celtic, no zo "zbytku" boli jasne najlepší. 61 bodov im s prehľadom stačilo na tretie miesto, tím Dundee United skončil štvrtý, pričom mal len 48 bodov. V novej sezóne sú zatiaľ po troch kolách neporazení a majú na konte sedem bodov. Porazili Dundee Utd, Ross County a remizovali s Hibernianom. 

Škótska liga je podľa koeficientu deviata (obrovsky tomu samozrejme pomáha silná dvojka), švajčiarska vyrovnanejšia liga je 14. Napriek hroznému ligovému úvodu by v tomto zápase mali mať navrch domáci. Stávkujúcim odporúčame staviť na jednotku.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky