Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

FC Sevilla - Valladolid

19.08.2022 22:00
pic

Nováčik z Valladolidu nevstúpil do nového ligového ročníka španielskej La Ligy dobre a po prehre s Villarrealom ho čaká niečo podobné aj s FC Sevillou.

Domáci boli vlani dlho jedinými konkurentami suverénneho Realu Madrid, ale nakoniec z toho bolo „až“ 4. miesto. To by si chceli opäť vylepšiť, ale úvodný duel vôbec nezvládli a prehrali vonku s Osasunou (1:2). Z územnej prevahy nič nevyťažili a súper rozhodol z pokutového kopu. Už v príprave však naznačili viaceré slabiny a debakel s Arsenalom (0:6) aj následná prehra s Leicesterom (0:1) rozhodne na pohode nepridali. K tomu z mužstva odišiel stred obrany Kounde s Diego Carlosom a Gudelj s Rekikom sa len zohrávajú. Chýbať budú El Haddadi aj Marcao.

Hosťom sa po roku podarilo vrátiť späť do elitnej spoločnosti. Vstup do nej im však nevyšiel a vo vyrovnanom zápase utŕžili s Villarrealom (0:3) lekciu z efektivity. Predĺžili tak svoju 12-zápasovú sériu v najvyššej súťaži bez víťazstva a len ťažko uveriť, že by ju zastavili práve v Seville. V príprave sa im pritom darilo a ani raz neprehrali. Z posledných štyroch duelov však trikrát remizovali a vždy bez gólov. Práve strieľanie gólov bude ich najväčší problém. Ten zvýrazňuje absencia kanoniera Weissmana, ktorý strelil vlani 20 gólov.

Vo vzájomných zápasoch sa trikrát za sebou zrodila rovnaká remíza 1:1. Šesťkrát nepadlo viac ako 2 góly a stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Obra tímy dajú gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky