Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Everton - Nottingham

20.08.2022 16:00
pic

Everton v snahe získať prvé body v aktuálnej sezóne privíta nováčika z Nottinghamu, ktorý v ostatnom kole naplno bodoval doma s West Hamom a tak príde v dobrej nálade.

Everton to ani v tejto sezóne nebude mať jednoduché, keď predal Richarlisona, zranený je Calver-Lewin s Godfreyem a problémy opäť trápia aj Minu. V prvých dvoch kolách Toffies nebodovali, keď najprv prehrali doma s Chelsea 0:1 a následne nestačili ani vonku na Aston Villu (1:2). Zverenci trénera Lamparda tak proti nováčikovi potrebujú zabrať a získať plný počet bodov.

Nottingham v 1. kole nemal s Newcastleom nárok na body, ale doma s West Hamom to už bolo o inom. Tri body napokon zabezpečila najdrahšia posila v histórii klubu Awoniyi, ktorý strelil jediný gól zápasu v nastavenom čase prvého polčasu. Forest navyše stále posilňujú káder, keď najnovšou a zdá sa, že nie poslednou posilou sa stal stredopoliar Freuler z Bergama. Nottingham tak na posily minul už viac ako sto miliónov eur a aj keď bude potrebovať čas na zohranie, tak s postupom času môže byť stále viac a viac nepríjemným protivníkom.

V Goodison Parku to síce nováčik nebude mať jednoduché, ale mohol by ťažiť zo zlého rozpoloženia Toffies a uchmatnúť aspoň bod.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky