Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Everton - Brentford

15.05.2022 17:30
pic

Everton je skoro zachránený. Pár týždňov dozadu to pre nich vyzeralo hrozivo, no z najhoršieho sa už vyhrabali. V rámci 37.kola privítajú trinásty Brentford.

"Karamelky" ešte nemajú záchranu v Premier League vo vrecku. Tradičné mužstvo z Liverpoolu je jedno zo šiestich, ktoré z Premier League (vznikla v 1992) nikdy nevypadlo. Pár týždňov dozadu to však so zverencami Franka Lamparda vyzeralo zle-nedobre. Od 21. po 30.kolo vyhrali len raz, vo všetkých ostatných prípadoch prehrali. Po veľmi neúspešných výsledkoch sa dostali na osemnáste miesto a dôvera bola na bode mrazu. Prelomová však bola domáca výhra s Chelsea (1:0), kde niekoľko famóznych zákrokov predviedol hrdinsky Jordan Pickford. Aktuálne sú šestnásti, na konte majú 36 bodov (skóre 37:56). 

Na druhej strane máme Brentford. Pre nováčika zo západného Londýna je to v rámci Premier League premiéra, no v celej sezóne si počínajú veľmi solídne. Výnimkou bola pasáž medzi 20.-27.kolom, keď získali len bod. Krízu však dokázali zažehnať (aj vďaka skvelým výkonom Eriksena). V posledných šiestich kolách zaknihovali štyri víťazstvá, naposledy s prehľadom porazili doma Southampton (3:0). Vonku získali 19 bodov, Everton doma (o zápas menej) 26.

V tomto zápase veríme o niečo viac domácim, ktorí v posledných troch zápasoch neprehrali. Stávkujúcim odporúčame vsadiť na ich výhru s tým, že v zápase padnú najviac štyri góly (1/-4.5). Vyskúšajte si aj náš Betbuilder tip.

Náš BETBUILDER tip:

    - Zápas: Everton

    - Everton počet rohov: Viac ako 4.5

    - Strelec gólu: Richarlison de Andrade

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky