Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ekvádor - Brazília

27.01.2022 22:00
pic

Parádna bilancia Brazílie v kvalifikácii na MS 2022 ju poslala predčasne na záverečný turnaj do Kataru, ale ani v Ekvádore nebude chcieť prvýkrát prehrať.

Domáci futbalisti sú po dvoch víťazstvách na 3. priečke a v posledných štyroch dueloch by mali postup potvrdiť. Na vlastnom trávniku sa zo siedmich duelov pomýlili iba dvakrát, keď nečakane prehrali s Peru (5.) 1:2 a remizovali s Čile (6.) 0:0. Práve posledným víťazstvom v Čile (6.) 2:0 si vytvorili 6-bodový náskok na prenasledovateľov a to im dáva veľké šance na úspech. V decembri si zahrali prípravný zápas so Salvadorom (1:1), no do zostavy sa vrátia všetky hviezdy E. Valenciu.

Hostia naposledy „iba“ remizovali v Argentíne (2.) 0:0 a bola to ich druhá bodová strata v kvalifikácii po tiež bezgólovej remíze v Kolumbii (4.). Ich defenzíva je priam neskutočná a 4 inkasované góly v 13-ich dueloch nepotrebujú komentár. Vonku sa však štyrikrát za sebou poriadne natrápili. Okrem posledných dvoch remíz síce vyhrali vo Venezuele (10.) 3:1, ale museli v závere otáčať nepriaznivé skóre a aj v Čile (6.) 1:0 to bolo po góle v záverečnej 20-minútovke. Aj tentoraz budú bez Neymara, Richarlisona a Firmina.

V posledných štyroch vzájomných zápasoch v kvalifikáciách padli všetky góly až v druhom dejstve a trikrát za sebou vyhrala Brazília bez inkasovaného gólu. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Polčas s viac gólmi, prípadne na remízu po 1. polčase. Využite atraktívnu možnosť vytvoriť si akúkoľvek svoju kombináciu v Betbuilderi.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky