Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Eint.Frankfurt - Fenerbahce

16.09.2021 21:00
pic

Frankfurt nezačal novú sezónu práve najlepšie a pokúsi sa vylepšiť dojem aspoň v Európskej lige. Fenerbahce príde do Nemecka pre bod, no nemusí ho získať.

Domáci tím je po vlaňajšej parádnej sezóne najväčším sklamaním. Ešte pred 1. kolom vypadli z Nemeckého pohári s Mannheimom (0:2) a v prvom ligovom kole dostali príučku na trávniku Dortmundu (2:5). V ďalších troch dueloch aspoň neprehrali, ale domáce remízy s Augsburgom (0:0) aj v túto nedeľu so Stuttgartom, ale aj vonku v Bielefelde (1:1) sa za úspechy iste nepovažujú. Ospravedlnením nemôže byť ani neúčasť zraneného kapitána Rodeho.

Istanbulčania siahali poslednú sezónu na turecký titul, no prehra v predposlednom kole ich stála ešte aj účasť v Lige majstrov. V Európskej lige museli hrať kvalifikáciu, ale cez HJK Helsinki (1:0d, 5:2v) jednoznačne postúpili. Okrem toho aj v domácej lige dvakrát uspeli a až v poslednom súboji remizovali doma so Sivassporom (1:1). V zostave si v útoku zahrali dve najnovšie posily Rossi s Berishom, no v útoku bude hrať určite E. Valencia. Horšie, že v poslednom kole nemohla hrať hneď trojica Kadioglu, Sangaré aj Sosa, k tomu sa zranil Tisserand a to už sú veľké straty.

V jedinom vzájomnom zápase sa zrodila remíza 2:2 a minimálne v 1. polčase by to mohlo byť vyrovnané. Vyrovnané by to mohlo byť opäť a stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky