Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Eint.Frankfurt – FC Antwerp

25.11.2021 21:00
pic

Eintracht stratil v doterajšom priebehu skupinovej fázy Európskej iba 2 body a v prípade úspechu s posledným tímom tabuľky sa môže tešiť na jarné osemfinále.

Domáci predsa ukazujú, že ešte nepatria „do starého železa“. Paradoxne ich nakopla nečakaná prehra v Bochume (13.) 0:2, po ktorej vydolovali na vlastnom trávniku bod s Leipzigom (7.) 1:1, keď vyrovnávajúci gól dali až v nadstavenom čase. To sa im podarilo aj v nasledujúcich dvoch dueloch vonku v EL s Olympiakosom (2:1) aj vo Fürthe (18.) 2:1. Po reprezentačnej prestávke dokonca vyhrali na trávniku Freiburgu (3.) 2:0, ktorému vymazali nulu v kolónke prehier. Víťazná vlna môže pokračovať a do hry sa chystá už aj doliečený Pacienca.

Belgičania prehrali v poslednom ligovom kole v St.Truidene (10.) 1:2 a napriek tomu si udržali výbornú 2. priečku v tabuľke. Podstatne horšie je to v Európskej lige, kde zo štyroch súbojov neprehrali jediný na trávniku Fenerbahce (2:2). V ďalších troch zápasoch ťahali za kratší koniec a najmä v poslednej domácej odvete s Fenerbahce (0:3) prehrávali už po polhodine trojgólovým rozdielom. Ich šance aspoň na 3. priečku sa posunuli do roviny teórie Aj v ich tíme sa môže dostať do základu navrátilec Samatta.

V prvom vzájomnom zápase vyhral Frankfurt vonku len tesne 1:0, ale doma to môže byť vyšším rozdielom, aj keď hostia nebudú odovzdaným súperom. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +3.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky