Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Eindhoven - Sturm Graz

25.11.2021 21:00
pic

Ak sa chce Eindhoven udržať v hre o postup zo skupiny, tak potrebuje doma zdolať Sturm, ktorý by v prípade neúspechu stratil šancu čo len na tretie miesto.

PSV síce stále trápi početná maródka, ale aj napriek tomu drží svoje šance na postup zo skupiny a v domácej Eredivisie drží krok s Ajaxom. V skupine EL však zatiaľ vyhral iba jeden duel zo štyroch a to práve na ihrisku Sturmu 4:1. Nevyšiel mu však dvojzápas s Monacom, keď v prvom súboji prehral 1:2 a v druhom len remizoval 0:0. Všetko tak nasvedčuje tomu, že sa o druhé postupové miesto pobije s Realom Sociedad, ktorý má o bod viac. Domáci aj v oklieštenej zostave bez hráčov ako Zahavi, Gakpo, Madueke, Fofana, Doudah, Max, či Teze, dokázali v ostatnom kole Eredivisie zdolať doma Arnhem 2:0 a navrch by mali mať aj proti Sturmu.

Ten sa aktuálne trápi, keď v skupine získal zatiaľ jediný bod a hrozí mu tak, že aj pri svojej tretej účasti v EL skončí na poslednom mieste. Vonku navyše v skupine tejto súťaže doteraz vyhral jediný zápas a aktuálne čaká na výhru od polovice októbra, odkedy naplno nebodoval v šiestich po sebe idúcich zápasoch. Aj hostí trápi maródka, keď mimo hry sú Ingolitsch, Hierländer, Mwepu, Kiteishvili či Trummer.

Ak Sturm nevyhrá, tak stratí šancu aj na tretie miesto, ktoré zaručuje účasť vo vyraďovačke Konferenčnej ligy. Eindhoven však doma nebude mať zľutovanie a podľa všetkého získa tri body, ktoré potrebuje na zachovanie šancí na postup do jarnej časti Európskej ligy. PSV vyhrá minimálne o dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky