Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Dnipro 1 - AEK Larnaca

18.08.2022 20:00
pic

Ukrajinský celok sa predstaví v rámci domáceho zápasu v novej košickej aréne. V neľahkej situácii bude vo finále play-off čeliť cyperskej Larnake, ktorá vyradila srbský Partizan.

Ukrajinský tím Dnipro z pochopiteľných dôvodov nemôže hrať svoje domáce zápasy v meste Dnipro, ktoré leží na hraniciach s Ruskom. Hrať ich nateraz nemôže ani v Odesse a keďže šport v prvom rade spája, možnosť dostali v útulnej novej aréne v Košiciach. Tím nehral súťažný zápas od decembra minulého roka. V lige skončil po 18 zápasoch na treťom mieste, v posledných šiestich nestratil ani bod. Od júla odohrali päť prípravných zápasov, naposledy porazili druholigové slovinské Beltinci (0:3). Stretli sa aj s cyperským mužstvom. Aris ich porazil 4:2, pričom v zápase už viedol o štyri góly. 

Na strane druhej máme tím AEK Larnaka, ktorý skončil v minulej sezóne na druhom mieste, teda o dve priečky vyššie ako spomínaný Aris, ktorý mal však len o štyri body menej. V rámci kvalifikácie EL prešli už cez dve predkolá. Najprv prekvapujúco prešli cez dánsky Midtjylland (celk.skóre 3:2 - rozhodli penalty), potom vyradili aj Partizan (3:2). V oboch prípadoch neboli ofenzívne lepší, no zatiaľ sú dostatočne efektívni.

Máme tu jeden z ťažších zápasov na tipovanie. O niečo viac veríme rozohranejšej Larnake. Stávkujúcim odporúčame vsadiť na "AEK Larnaca/-4.5" (Zápas/počet gólov).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky