Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Din.Zagreb - Genk

25.11.2021 18:45
pic

Dinamo Zagreb odohrá na Maksimire kľúčový zápas v boji o druhé miesto v skupine s belgickým Genkom, ktorý z tohto súboja potrebuje tri body.

Dinamo je v tejto sezóne tímom dvoch tvárí, ale stále platí, že je to v Európe ostrieľané mužstvo a v dôležitých zápasoch by to malo potvrdiť. Postup má aktuálne vo svojich rukách a teoreticky mu na jeho potvrdenie stačí aj remíza z tohto duelu a to za predpokladu, že Rapid zvyšné dva zápasy nevyhrá. „Purgerov“ čaká náročný program, keď okrem súbojov v EL, odohrajú v blízkej budúcnosti aj dôležité zápasy v domácej súťaži. Naposledy zdolalo Dinamo v EL na Maksimire Rapid 3:1 a body nebude chcieť ponúknuť ani Genku, ktorý na jeho ihrisku zdolalo 3:0. Nebude však pritom kapitán Ademi, ktorý stále laboruje so zraneným členkom.

Genk potrebuje z tohto súboja tri body, ale tie v posledných troch zápasoch skupiny získať nedokázal. Prekvapil však domácou remízou 2:2 s West Hamom a v Záhrebe určite nebude bez šance. V aktuálnej sezóne sú však výkony tohto tímu miernym sklamaním a hostia budú mať čo robiť, aby si vybojovali miestenku do niektorého z európskych pohárov aj pre budúcu sezónu. Ak na chorvátskej pôde neuspejú, tak sa v poslednom zápase pobijú o tretie miesto s Rapidom.

Dinamo je doma miernym favoritom a teraz potrebuje svoje skúsenosti pretaviť na dobrý výsledok. Dopredu sa musia viac hrnúť hostia a to by domácim mal vyhovovať. Tri body podľa všetkého zostanú na Maksimire.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky