Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Detroit - Nashville

22.2.2021
pic

Že Detroit bude okupovať spodné priečky Centrálnej divízie sa tak trošku očakávalo, ale že Nashville bude na tom podobne je trošku prekvapením.

Dvadsať zápasov a len päť výhier. To je bilancia Red Wings, ktorá sa tak trošku očakávala, ale na druhej strane sa zdalo, žeby to mohlo byť lepšie ako v predchádzajúcej sezóne. Detroit sa pritom slušne posilnil, ale Yzeraman bude potrebovať ešte nejakú tu sezónu, aby dostal Detroit späť na výslnie. Red Wings doplácajú hlavne na slabší útok, keď najproduktívnejší Larkin má sotva o niečo viac ako pol bodu na zápas. Navyše chýba Bertuzzi a hráčov jeho kvalít veru Detroit na rozdávanie nemá. Po troch prehrách a debakli 2:7 s Floridou, zdvihol Detroit v ostatnom zápase s Panthers hlavu a dokázal ich so šťastím zdolať 2:1, keď výborný výkon podal hlavne brankár Bernier. Red Wings však zatiaľ v tejto sezóne dokázali dať viac ako dva góly iba v štyroch stretnutiach.

Nashville je na tom tiež biedne, nie síce tak ako Detroit, ale aktuálna forma by sa možno aj dala zrovnávať. Hostia totiž z ostatných desiatich duelov vyhrali len tri a z kádra ako tak vyčnieva hádam iba Forsberg, ktorý má na svojom konte osem gólov a sedem asistencii v sedemnástich dueloch. V ostatnom zápase s Columbusom však Predators podali výkon hodný svojho mena a na ľade Blue Jackets po prehre 0:3, dokázali vyhrať 4:2. Mimo hry majú hostia aktuálne päť hráčov, keď do prvého z dvoch súbojov na ľade Red Wings by nemali zasiahnuť Ekholm, Johansen, Sbisa, Richardson ani Olivier.

Na vzájomné zápasy je to v tejto sezóne 1:1, keď prvý súboj na ľade Predators vyhrali domáci 3:2 a druhý prehrali 2:4. V treťom vzájomnom súboji by mohlo do rozhodnutia opäť padnúť menej ako 6,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky