Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Davidovich Fokina A. - Hurkacz H.

27.06.2022 12:00
pic

Hubert Hurkacz (10.) je vlaňajším semifinalistom Wimbledonu a ako nedávny víťaz podujatia v Halle sa aj tento rok zaradil medzi hráčov, ktorí môžu ísť v All England Clube ďaleko.

Jeho súper je juniorským víťazom Wimbledonu z roku 2017, ale medzi seniormi toho na tráve veľa neuhral. V tomto roku má na konte prvé finále hlavného okruhu a to hneď na podujatí Masters v Monte Carle. Na tráve síce uhral svoj najlepší výsledok, keď si v Queen´s Clube zahral štvtfinále, ale v Eastbourne hneď v 1. kole skrečoval za stavu 1:1 na sety súboj s krajanom Martinezom (50.). V All England Clube si vlani prvýkrát zahral v hlavnej súťaži, ale hneď v 1. kole stroskotal po päťsetovej bitke na Kudlovi.

Päť finálových účastí a päť triumfov, to je vizitka poľského tenistu a vlaňajšieho semifinalistu Wimbledonu. Ten hneď svoje prvé finále v na tráve premenil na titul, keď doslova zmietol z kurtu svetovú jednotku Daniila Medvedeva. Do Londýna tak prišiel so zápasovou bilanciou na tráve 5:1, keď pred turnajom v Halle, vypadol hneď na prvom súperovi v Stuttgarte, ktorým bol Fucsovics (59.). Od tohto momentu však svoju formu vystupňoval a mal by z nej ťažiť aj na treťom grandslame roka.

Vzájomná bilancia je síce vyrovnaná a obe výhry Hurkacza boli tesné, ale na tráve a v súčasnej forme by to mohla byť pomerne pohodlná jazda. Poliak postúpi a zmaže handicap minimálne -5,5 gamu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky