Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu plánovanej údržby nášho systému bude vo štvrtok 28. 5. 2020 od 6.00 do 8.00 hod. online stávkovanie nedostupné. Obmedzenie sa netýka Casina, ktoré vám bude k dispozícii na casino.ifortuna.sk. Ďakujeme za pochopenie.

DAC – Zlaté Moravce

18.10.2019

Analýzy

28.5.2020

30.5.2020

pic

Futbalisti Dunajskej Stredy nastúpia na duel so Zlatými Moravcami s cieľom získať tri body a udržať sa tak na dohľad od vedúceho dua Slovan - Žilina. DAC ešte pred reprezentačnou prestávkou vyhral dva dôležité zápasy proti Žiline (1:0) a Trnave (2:1).  Domáci veria, že sa im bude dariť aj po dvojtýždňovej pauze. Trénerovi Hyballovi by mohli byť k dispozícii už aj Zsolt Kalmár s Kristiánom Koštrnom, čo by ešte zvýšilo kvalitu tímu.

ViOn mal skvelý úvod sezóny, vďaka čomu to dotiahol až do hornej polovice ligovej tabuľky. V poslednom období sa mu však veľmi nedarí. Mužstvo nevyhralo už štyri zápasy v rade, naposledy vyhralo ešte koncom augusta proti Ružomberku. Na Žitný ostrov tak bude cestovať v pozícii outsidera.

V 1. ligovom kole triumfoval DAC v Zlatých Moravciach 2:1 a podľa nás zvíťazí aj teraz v nedeľu. Navyše v zápase padnú aspoň tri góly. Stávkujúcim odporúčame kombinovanú stávku Zápas/počet gólov - 2/+2.5.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky