Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

CZ Beograd – Ferencváros

06.10.2022 18:45
pic

Oba tímy získali v domácej lige 33 titulov. V aktuálnej tabuľke skupiny H sú však oba tímy ako deň a noc. Kým Ferencváros vyhral oba doterajšie zápasy v skupine, CZ Belehrad oba prehral.

Srbský majster musí vyhrať. Ak sa to nestane, na Maracane bude zle. Ako prvý si to odnesie tréner Miloš Milojevič, ktorý pôsobí v klube iba štyridsať dní. Síce v domácej lige je CZ prvý, no v Európe to nie je slávne. Každý rátal s tým, že CZ bude hrať v Lige majstrov. No skutočnosť je iná. Belehradský tím pôsobí ,,iba“ v EL a zatiaľ je bez bodu. Podľa slov trénera Milojeviča hrajú doma a ich povinnosťou je zisk troch bodov. Cez víkend sa zranila opora obrany Milunovič a vo štvrtok nenastúpi. Belehradčania sú na svojom štadióne veľmi silní, v európskych pohároch prehrali iba dva zápasy z posledných pätnástich.  

Ferencváros naposledy sa s CZ Belehrad stretol v roku 1975. V semifinále PVP. Maďarský tím v prvom zápase vyhral 2:1, v odvete v Belehrade pred 110 000 divákmi (najvyššia návšteva na Maracane) remizoval a postúpil do finále. S ikskou by bol Fradi určite spokojný. Podľa trénera Čerčesova, ktorý sa cez víkend stal dedom, budú hrať na víťazstvo. Chýbať mu bude iba Kovačevič.

Ferencváros v aktuálnej sezóne v sobotu prvýkrát prehral v maďarskej lige. Celkovo to bola prvá strata v posledných siedmich súťažných dueloch.

Hostia nebudú riskovať, budú hrať so zabezpečenou obranou. Až v deviatich z posledných desiatich duelov Ferencvárosu vonku v Európskej lige padlo menej ako 2,5 góla.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky