Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

CZ Beograd – Braga

16.09.2021 18:45
pic

Srbský majster nečakane zakopol v kvalifikácii Ligy majstrov a tak si zahrá aspoň Európsku ligu. Na úvod skupinovej fázy privíta papierovo najsilnejšieho súpera z Bragy.

Crvena Zvezda odohrala vlaňajšiu ligovú sezónu takmer bez chybičky a aj v tomto ročníku zatiaľ nevyhrala jediný zápas zo siedmich. Bolo to hneď v 1. kole  doma s Voj.Novi Sad (0:0), ale to sa už sústredila na kvalifikáciu LM. V nej síce vtedy ešte nevypadla, ale prihodilo sa jej to nečakane s moldavským Šerifom Tiraspol (1:1d, 0:1v). Play-off si tak zahrala v Európskej lige, kde nemala najmenší problém s CFR Cluj (4:0d, 2:1v). Päť víťazstiev jej dáva dostatok sebavedomia aj pred týmto duelom.

Futbalisti z Bragy vlani triumfovali v Portugalskom pohári a už tradične si zahrá skupinovú fázu Európskej ligy. V nej sa vlani dokázala presadiť, no v jarnej vyraďovacej časti už nemala nárok na AS Romu (0:2d, 1:3v). V novej sezóne prehrali hneď dvakrát s obhajcom Sportingom v Superpohári aj v lige zhodne 1:2 a v posledných dvoch kolách vôbec nepresvedčili dvomi bezgólovými remízami. O ich sile však netreba pochybovať.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli naposledy pred takmer 14-mi rokmi a k dvom remízam pridala Braga jedno domáce víťazstvo. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól-minútu 28+.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky