Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

CSKA Moskva – Novosibirsk

22.11.2020
pic

CSKA Moskva pokračuje vo svojich výborných predstaveniach v základných častiach KHL a nie je prekvapenie, že je najlepším tímom zo všetkých. Dnes by malo predĺžiť svoju 5-zápasovú víťaznú šnúru.

Domáci pred reprezentačnou prestávkou prehrali na ľade mestského rivala Dinama (3:4) a aj po nej ťahali za kratší koniec s ďalším moskovským rivalom Spartakom (3:4p) dokonca na svojom ľade. Potom však na ňom trikrát dominovali, keď porazili Ufu (5:3), Soči (7:0) aj Jaroslavl (3:1) a úspešní boli aj v posledných dvoch dueloch vonku s Nižnekamskom (4:1) a Din.Minsk (5:1). Do brány sa stále viac tlačí Johansson, ktorý sa zdá, že bude jednotkou. Zranení sú stále obranca Sergejev a útočník Goldobin.

Hostia z prvých 19-ich súbojov vyhrali iba 5, z toho jediný vonku a až po 20.10. sa predsa len vylepšili. V posledných 9-ich dueloch prehrali iba trikrát a z toho vonku iba v Kazani (3:5). Treba však dodať, že vonku hrali iba trikrát a teraz ich čaká trojzápasový trip na súperových štadiónoch. Rozchytal sa brankár Sateri  a aj jeho úspešnosť stúpla na 91,4 %. K tomu sa zranil jeho náhradník Krasotkin a stále sa márne čaká na doliečenie útočníka O´Della.

Vo vzájomných zápasoch nevyhralo CSKA doma naposledy presne pred 10-mi rokmi. V posledných troch sezónach to bolo vždy aspoň o dva góly. V Novosibirsku sa však poriadne natrápilo a vyhralo 2:1 až po nájazdoch. Stávkujúcim radíme vsadiť na víťazstvo favorita aj s handicapom -1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky