Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Cryptova – Entropiq Prague

24.06.2022 20:30
pic

Súboj klubov z Českej republiky, ostravská organizácia proti tej pražskej. Cryptova sa netají tým, že ich posledné výsledky sú nad ich očakávania. Tak ako väčšina tuzemských celkov, aj oni sa zúčastnili Tipsport Online Cupu, no podobne ako ich súper sa im nepodarilo prebojovať zo skupín. Dostali sa aj do play-off Sazka eLEAGUE, kde ale podľahli ENTERPRISE. Ich posledné zápasy sa nesú väčšinou v znamení prehier, no má to svoje opodstatnenie, väčšina hráčov mala skúškové, takže na tréning veľa času nebolo.

Oproti nim ale stojí profesionálny tím Entropiq Prague. Tí sa po rošáde v zostave začínajú zohrávať a vyzerá to tak, že sa opäť vrátia na ich dlho-snívanú TOP3 pozíciu. V ich posledných zápasoch v novej zostave prevažujú výhry. No posledný spoločný zápas týchto celkov skončil remízou 1-1. Nakoľko sa ale časť play-in hrá formátom BO3, remíza v tomto zápase nie je možná, zo zápasu vyjde jasný víťaz. Keď sa pozrieme na mapy, ktoré by sa mohli v zápase objaviť, vyzerá to na Nuke, Overpass, Inferno.

Väčšina máp ale viac vyhovuje pražskej organizácii s česko-nemecko-rakúskou zostavou. Po taktickej stránke majú Entropiq výhodu a v podobnom sa tiahne aj individuálna stránka. Nemecká respektíve rakúska posila prináša so sebou bohaté skúsenosti, ktoré môžu byť kameňom úrazu pre Cryptovu v tomto zápase. Podľa papierových predpokladov by si tento zápas Entropiq Prague mali postrážiť, no Cryptova ich môže potrápiť a získať na svoje konto minimálne jednu mapu. Našim tipérom radíme staviť na Entropiq Prague 2:1.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky