Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Colorado Avalanche - Arizona Coyotes

15.01.2022 03:05
pic

Colorado síce prvýkrát v novom roku prehralo, ale natiahlo svoju bodovú sériu už na šesť zápasov a proti poslednému tímu západnej konferencie z Arizony je jasným favoritom.

Avalanche síce po piatich výhrach prehrali 4:5 po predĺžení v Nashville, ale bola to iba ich druhá prehra z ostatných dvanástich zápasov a v oboch prípadoch sa o ňu postarali Predators. Domáci v ostatných šiestich zápasoch strelili minimálne štyri góly a hlavne vďaka skvelej ofenzíve útočia na popredné pozície v Západnej konferencii. Aktuálne sú síce bez hviezdneho kapitána Landeskoga, ktorý je mimo pre Covid, čím sa rozbila úderná prvá formácia, ale ofenzívna sila domáceho tímu je aj napriek tomu stále vysoká.

To Arizona má na Covid listine štyroch hráčov a okrem toho pomerne širokú maródku, keď z rôznych dôvodov chýbajú napr. Stralman, Beagle, Chychrun, Jaškin, Timmins či brankár Hutton. Pri ostatnej výhre 2:1 nad Torontom však výrazne pomohol navrátilec Dzingel, ktorý pri víťazstve 2:1 strelil oba góly. Coyotes pritom stačilo 18 striel a to aj vďaka tomu, že ich brankár Vejmelka kryl 45 streleckých pokusov súpera. Arizona si tak počas štvorzápasovej domácej série pripísala dve výhry a vonku bude tentokrát odvracať piaty zápas v rade bez víťazstva v riadnom hracom čase.

V minulej sezóne vyhralo Colorado šesť z ôsmich vzájomných zápasov a na svojom ľade zdolalo Arizonu trikrát v rade. Táto séria by mala byť natiahnutá a k videniu by malo byť minimálne päť gólov.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky