Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Colo Colo – Fortaleza CE

26.05.2022 00:00
pic

V juhoamerickej najcennejšej klubovej súťaži Cope Libertadores sú na programe posledné zápasy skupinovej fázy a Colo Colo potrebuje na postup víťazstvo.

Domáci sa predvlani ledva zachránili medzi elitou, ale vlani už boli vicemajstrami čilskej ligy a v tomto ročníku sú aktuálne na čele. Aj v Cope Libertadores sa im zo začiatku darilo, keď vyhrali úvodné dva súboje. Potom však prišli dve prehry so suverénom skupiny River Plate (1:2d, 0:4v) a medzitým nepotešila ani remíza na trávniku poslednej A.Limy (1:1). V poslednom súboji tak musia zvíťaziť, v opačnom prípade si zahrajú osemfinále „iba“ v Cope Sudamericana.

Brazílska Fortaleza dosiahla vlani 4. priečkou najlepšie umiestnenie v najvyššej súťaži v histórii. V novej sezóne však uhrala v šiestich dueloch jediný bod a suverénne na dnes tabuľky. Na priek tomu ma v Cope Libertadores šancu na postup do osemfinále, k čomu jej stačí v poslednom kole uhrať aspoň bod. Na rozdiel od súpera získala všetky svoje body v posledných troch vystúpeniach, keď dvakrát porazila A.Limu a na vlastnom štadióne neprehrala s lídrom River Plate (1:1). Podarí sa jej ďalší historický úspech?

V jedinom vzájomnom zápase sa na začiatku apríla tešilo Colo Colo z víťazstva na trávniku svojho súpera a uspieť potrebuje aj v odvete. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky