Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Club Brugge - Paris SG

15.09.2021 21:00
pic

Belgický majster bude už štvrtý rok za sebou v skupinovej fáze Ligy majstrov. Hneď v 1. kole narazí na Paris SG, s ktorým predvlani utŕžil doma debakel 0:5.

Domácich čaká na začiatku Ligy majstrov najťažší súper, ale po vlaňajších výborných výkonoch nebudú mať roztrasené kolená. V tejto sezóne sa im v domácej súťaži až tak nedarí, aj keď sú na čele tabuľky. Prehrali iba jeden zápas, ale debakel v Gente (1:6) pred reprezentačnou prestávkou zdvihol varovný prst. Cez víkend si doma vylepšili sebavedomie víťazstvom nad Oostende (3:0), ale to ani zďaleka nie je súper ako PSG.

Hostia na rozdiel od súpera úvodný zápas sezóny v Superpohári prehrali s  Lille (0:1), ale odvtedy už len víťazili. Päť víťazstiev za sebou, v posledných dvoch dueloch bez inkasovaného gólu a Messi s prvými odohratými minútami. To sú všetko výborné správy a ešte k tomu v poslednom kole sa šetrili Messi, Neymar, Paredes aj Di María po nabitom programe v reprezentácii. Do Belgicka si prídu pre tri body.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli predvlani a Parížania vyhrali vonku 5:0 aj v odvete 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov (+3).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky