Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Chorvátsko - Kanada

27.11.2022 17:00
pic

Očakávalo sa, že skupina F bude zaujímavá a zatiaľ sa to potvrdzuje, keď Kanada potrápila Belgicko a Chorváti nezdolali Maroko. V druhých súbojoch už pôjde do tuhého a „vatreni“ budú mať čo robiť, aby proti kanadskému výberu uspeli.

Chorvátsko nepodalo v prvom súboji s Marokom zlý výkon, ale potvrdilo sa, že dostať sa cez jeho obranu bude náročné. Skvelý výkon Modriča napokon na výhru nestačil, keď „vatreni“ hrali až príliš opatrne a vo finálnej fáze im chýbala dostatočná kvalita. Potvrdili však kompaktnosť v obrane a neprehrali už v siedmom zápase po sebe. Dobrou správou pre vicemajstrov sveta je, že hráči sú zdravotne v poriadku a trénoval aj Vlašič, ktorého v prvom súboji trápili svalové problémy. „Vatreni“ v druhom zápase skupiny ešte nikdy neprehrali (4-1-0) a práve v ňom sa často dostali blízko k postupu zo skupiny. Výhru potrebujú aj tentokrát, čo proti Kanade nebude samozrejmosťou.

Kanadský výber totiž v prvom súboji jasne potvrdil, že na MS patrí a po viac ako sympatickom výkony si určite získal veľa fanúšikov. Na MS síce Kanada opäť neskórovala a proti Belgicku nebodovala, ale favoritovi poriadne zatápala a ak by Davies premenil v jedenástej minúte penaltu, tak všetko mohlo byť inak. Tréner Herdman bol s výkonom svojich zverencov spokojný, keď jeho výber vyprodukoval až 21 strelecký pokusov, z čoho štyri smerovali do priestoru bránky. Na pozore sa tak musí mať aj ďalší favorit skupiny, ktorý si na Kanaďanov bude musieť dať veľký pozor.

Kapitán Chorvátska Luka Modrič sľúbil, že „vatreni“ sa už budú len zlepšovať a lepší výkon hlavne v ofenzívu budú proti Kanade potrebovať. Skúsenosti z podobných duelov by sa chorvátskemu tímu mohli hodiť a práve to by mohol byť jeden z rozhodujúcich faktorov tohto súboja. Tento zápas by nemal byť streleckou prestrelkou a o niečo väčšie šance na výhru dávam skúsenejšiemu chorvátskemu výberu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky