Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Chile - Venezuela

15.10.2021 02:00
pic

Obidva tímy si po dlhšom čase pripísali naposledy víťazstvá v kvalifikácii na MS 2022. Napriek tomu sa v tabuľke vôbec neposunuli na lepšie miesta.

Čilskí futbalisti sa v prvých 10-ich kvalifikačných dueloch tešili z jediného víťazstva, ktoré si pripísali takmer pred  rokom doma s Peru (2:0). V nedeľu si to konečne zopakovali tiež na vlastnom trávniku proti Paraguaju (2:0), no napriek tomu strácajú na postup až 6 bodov. Prerušili aspoň svoju nepríjemnú šesťzápasovú sériu, počas ktorej neprehrali iba raz na trávniku Ekvádoru (3.) 0:0. S Venezuelou by mali opäť bodovať naplno, aj keď budú bez naposledy vylúčeného Aranguiza.

Hostia naďalej okupujú poslednú priečku kvalifikačnej tabuľky, aj keď naposledy dokázali naplno bodovať doma s Ekvádorom (2:1). Tešili sa tak po 10-ich dueloch bez víťazstva vrátane štyroch na Copa América. Na jeseň prehrali doma s Argentínou (1:3) aj Brazíliou (1:3) a medzitým vonku s Peru (0:1) aj Paraguajom (1:2). Od minuloročného zápasu práve s Chile (2:1) sa im opäť podarilo streliť v kvalifikácii viac ako 1 gól. Pritom hrali bez Rincona aj Josefa Martineza a v útoku sa výborne predviedlo duo Machis – Bello.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy tešila Venezuela z domáceho víťazstva 2:1, ale predtým 5-krát ťahala za kratší koniec. V Chile trikrát za sebou prehrala rozdielom triedy. Stávkujúcim radíme vsadiť na Zápas/počet gólov 1/+1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky