Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby nebude dnes od 22.00 do 23.00 hod. dostupná platobná brána UniCredit banky. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Čerepovec - Jekaterinburg

17.10.2020
pic

Čerepovec vo svojom poslednom zápase nedokázal na svojom ľade skórovať a tak si pripísal prehru s Čeljabinskom 0:4. Pre domácich hráčov to bola nielen piata prehra z ôsmich posledných súbojov, ale aj tretia prehra v rade na domácom ľade.

Naopak Jekaterinburg vo svojich posledných stretnutiach nadviazal na dobrý vstup do tejto sezóny (7 zápasov – 1 prehra) a pripísal si opäť šesť výhier zo siedmich zápasov a dostal sa do čela Východnej konferencie. Jekaterinburgu sa darí v ofenzíve, keď si v doterajšom priebehu pripísal priemer takmer 4 góly na zápas. Čerepovec zatiaľ dokázal v tejto sezóne zaťažiť konto súperov priemerne dvoma gólmi na zápas. V minulej sezóne dokázali obidva tímy vo vzájomných zápasoch uhájiť domáce prostredie, keď Jekaterinburg vyhral 3:2p a Čerepovec 3:1. Tentokrát sú hostia jasným papierovým favoritom, keď o góly sa stará najmä trio - A.Makajev (11 gólov), B.Macek (7) a A.Golyšev (6). V domácom tíme je to kvarteto A.Petunin, D.Vovčenko (obaja po 4), V.Kodola, D.Vicharev (obaja po 3).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky