1.01
1000

Celta Vigo - Barcelona

30.9.2020

Hostia majú za sebou úvodný zápas najvyššej španielskej futbalovej súťaže a v ňom naznačili svoje možnosti, keď deklasovali doma Villarreal 4:0. Messi a spol. si príde pre všetky body aj do Viga.

Celta ukončila dohrávanú reštartovanú sezónu 7-mi zápasmi bez víťazstva a tak iste potešila svojich priaznivcov už aspoň jednou výhrou doma s Valenciou (2:1). Okrem toho remizovala v Eibare (0:0) aj naposledy vo Valladolide (1:1) a má na svojom konte slušných 5 bodov. Poriadna previerka ich kvalít však príde až dnes.

Barcelona vstúpila do ligy až v 3. kole a to parádne. Proti Villarrealu viedla už po 20-ich minútach 2:0 a do polčasu stihla pridať ďalšie 2 góly. Prvé tri góly zariadil ešte stále len 17-ročný megatalent Ansu Fati. Dvakrát skóroval a o tretí gól sa postaral, keď bol faulovaný v pokutovom území a penaltu premenil Messi. V druhom dejstve ubrali hráči z plynu, no tentoraz to také jednoduché nebude.

Vo vzájomných zápasoch sa Celte doma darí. Naposledy prehrala pred viac ako piatimi rokmi. Odvtedy 3x vyhrala a 3x remizovala tak ako naposledy v júni 2:2. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 2,5.