Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ceará CE - Sao Paulo SP

11.08.2022 00:15
pic

V odvete štvrťfinálového súboja Copy Sudamericana bude favorizované Sao Paulo obhajovať jednogólový náskok proti krajanom z Ceary.

Domáci vyhrali tri zápasy za sebou vrátane osemfinálovej odvety Brazílskeho pohára s Fortalezou (17.) 1:0, ale tá jej na postup nestačila. Nasledovali však dve ligové porážky na trávniku Juventude (20.) 0:1 aj doma s Palmeiras (1:2) a do tretice prehrali aj pred týždňom v Cope Sudamericana na štadióne Sao Paula (11.) 0:1. Čiernu sériu zmiernili víkendovou remízou vonku s Botafogom (12.) 1:1 a dnes by potrebovali konečne aj zvíťaziť. V kádri nemajú žiadne absencie.

Hostia naopak majú množstvo zranených , ku ktorým pribudol už aj Anderson. Prejavilo sa to najmä na ligových výsledkoch, veď po štyroch remízach za sebou posledné dve kolá prehrali na trávniku Paranaense (4.) 0:1 aj v sobotu doma s Flamengom (5.) 0:2. To však v zostave nehrali najväčšie hviezdy a je jasné, že prioritou je momentálne Copa Sudamericana aj Brazílsky pohár. V obidvoch súťažiach vyhrali prvé štvrťfinálové súboje na vlastnom štadióne 1:0 s Atl.Mineirom (7.) aj s Cearou (14.) a tak majú šancu na postup medzi najlepších štyroch..

Vo vzájomných zápasoch sa po šiestich remízach za sebou presadilo pred týždňom Sao Paulo a v odvete by nemalo prehrať. Stávkujúcim radíme vsadiť na remízu po 1. polčase, prípadne na dvojtip 02.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky