Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Calgary - Montreal

02.12.2022 03:07
pic

Calgary ukončilo sériu troch prehier a nadviazať na výhru nad Floridou bude chcieť aj proti Montrealu, ktorý vyhral ostatné tri vzájomné zápasy.

Šesťzápasový trip Flames príliš nevyšiel, keď počas neho vyhrali iba dva zápasy a v posledných troch ťahali za kratší koniec, keď sa trápili hlavne v koncovke. To však neplatilo v prvom zápase päťzápasovej domácej série, v ktorom zdolali Floridu 6:2. Bolo to už tretie domáce víťazstvo v rade a druhé po sebe so šiestimi gólmi na konte. Adam Ružička odohral tento duel v tretej formácii a bodovať nedokázal. Stále sa však drží v prvom tíme a to aj napriek tomu, že Flames majú na maródke iba obrancu Kylingtona.

Montreal vyrazil na štvorzápasový trip po druhej domácej prehre so San Jose v tejto sezóne na nulu, keď po porážke 0:5, prišla tentokrát prehra 0:4. Canadiens si tak nepripísali tretiu výhru v rade, ale dobrou správou je, že Juraj Slafkovský v priebehu zápasu poskočil zo štvrtej do tretej formácie. Hostia majú problémy hlavne s ľavými krídelníkmi, keď mimo hry sú Heineman, Drouin, aj Byron a stále je viac ako otázny štart aj v prípade Hoffmana.

Montreal vyhral tri vzájomné zápasy v rade, ale tentokrát by Calgary mohlo túto sériu ukončiť a vyhrať doma v riadnom hracom čase, čím by natiahlo sériu víťazstiev na svojom ľade na štyri.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky